Šlehačkové dorty

Nabízíme Vám lehké šlehačkovo-ovocné dortíky, vyberat si můžete hned z několika různých variant!
Dortíky jsou vhodné jak na menší oslavu, tak i jako sladký zákusek pro chvíle pohody.

Šlehačkové dorty jsou určeny k rychlé spotřebě do 24 hodin.

SD01   Jablečný sen

Lehký vanilkový piškot střídající se s jablečnou vrstvou. Jablečná vrstva obsahuje celé kousky těch nejlepších šťavnatých a sladkých jablek. Nahoře je dort ozdoben vynikající šlehačkou.

Pruměr dortu 25 cm, 280 Kč


SD02   Retro dort Višně v čokoládě

Lehký dortík s kakaovým korpusem slepovaným višňovou marmeládou, vrchní vrstva v podobě pudingového višňového želé s celými višňěmi. Celý dort je ozdoben pařížskou šlehačkou a višněmi v čokoládě. Jedinečná chuť čokolády s osvěžujícími višněmi!

Pruměr dortu 25 cm, 300 KčSD03   Dort Jahodové pokušení

Tento dortík je složen z vanilkového piškotu, který je naplněn jahodovou marmeládou. Prostřední vrstvu tvoří kousky čerstvých jahod v želé a úplně nahoře je vrstva nadýchané jahodové šlehačky. Celý dort je pak ozdoben čerstvými jahodami.

Pruměr dortu 25 cm, cena dle sezóny jahod 280 - 300 KčSD04   Dort Jahody se smetanou

Dortík tvoří vanilko-jahodový korpus plněný jahodovou marmeládou, smetanovo-želatinová vrstva a
nakonec jahody polévané želatinou. Dort je ozdoben šlehačkou a jahodami v čokoládě.

Pruměr dortu 25 cm, 320 Kč

SD05   Dort Jahody v sezóně

Tento sezóní dortík je vyroben z česrtvých jahod. Základ dortu tvoří vanilkový piškot, na kterém je vrstva čerstvých jahod v želatině. Vrchní vrstvu dortu tvoří lehká jemná šlehačka. Dort je po obvodu ozdoben oplatkovými tyčinkami.

Pruměr dortu 25 cm, cena dle sezóny jahod 330 - 350 Kč

SD06   Ořechový vánek

Tento dortík tvoří ořechový korpus plněný smetanovým želé. Vršek dortu tvoří vrstva jemné nadýchané šlehačky, která je nakonec posypána ořechy. V dortíku se mísí plné ořechové chutě s lehkou šlehačkou.

Pruměr dortu 25 cm, 280 Kč

SD07   Mandarinkové osvěžení

Základ dortu tvoří nadýchaný vanilkový piškot, který je naplněný smetanovo-želatinovou vrstvou . Na piškotu je pak vrstva mandarinek v želatině a úplně nahoře je velká vrstva lehounké šlehačky. Dortík je ozdoben kousky mandarinek a po obvodu obalen praženými mandlemi. 

Pruměr dortu 25 cm, 290 Kč

SD08   Dort Kiwi

Základ dortu tvoří vanilkový piškot, na kterém je vrstva kiwi želé, vrchní vrstvu tvoří šlehačka ozdobená plátky kiwi. Kiwi dortík je velmi osvěžující, avšak ne kyselý.

Pruměr dortu 25 cm, 290 Kč

SD09   Dort Stracciatella

Dort Stracciatella je vyroben z vanilkového piškotu s kousky čokolády, uprostřed je vrstva smetanového želé a nahoře šlehačka s kousky jemné čokolády. 

Pruměr dortu 25 cm, 320 Kč

SD10   Dort čokoládové pokušení

Základ tohoto čokoládového dortíku tvoří kakaový korpus naplněný směsí z lesního ovoce. Na korpusu je vrstva čokoládové šlehačky a celý dort je pak ozdoben klasickou šlehačkou s čokoládovými ozdobami.

Pruměr dortu 25 cm, 340 Kč

SD11   Meruňkový dort

Meruňkový dort tvoří vanilkový korpus plněný meruňkovou marmeládou s vysokým podílem ovoce (70% ovoce). Na piškotu je vrstva smetanového želé a na ní meruňkové želé. Poslední vrstvu tvoří lehká šlehačka ozdobená kousky meruněk.

Pruměr dortu 25 cm, 280 Kč

SD12   Dort Cafe Latte

Základem tohoto dortíku je vanilkovo-kávový korpus plněný meruňovou marmeládou. Na korpusu je poctivá vrstva želatiny cafe latte a nahoře vrstva šlehačky. Celý dort je ozdoben vymodelovanými kávovými zrny, která jsou vyrobena z kávové hmoty a máčená v čokoládě.

Pruměr dortu 25 cm, 340 Kč

SD13   Borůvkový dort

Boruvkový dort je vyroben z vanilkového korpusu naplněného borůvkovou směsí. Na koprusu je vrstva borůvkové želatiny a celý dort je ozdoben lehkou šlehačkou.

Pruměr dortu 25 cm, 350 Kč

SD14   Pistaciový dort

Pistaciový dort je vyroben z vanilkovo-ořechového piškotu, který je naplněn vrstvou pařížské šlehačky. Nahoře je celý dort potřen silnou vrstvou šlehačky s lahodnou pistaciovou příchutí a posypán kousky čokolády.

Pruměr dortu 25 cm, 320 Kč


D01   Rafaelo dortík

Tento dortík je vyroben z kokosového piškotu a naplněn lehkým rafaelo krémem. Celý dort je pak obalen kokosem a ozdoben rafaelo kuličkami s mandlí. Dort je možné dodat buď v celku nebo nařezaný na jednotlivé kousky.
Cena 240 Kč