Šlehačkové dorty

 • SD01 Retro dort Višně v čokoládě

  Lehký dortík s kakaovým korpusem slepovaným višňovou marmeládou, vrchní vrstva v podobě pudingového višňového želé s celými višňěmi. Celý dort je ozdoben pařížskou šlehačkou a višněmi v čokoládě. Jedinečná chuť čokolády s osvěžujícími višněmi!

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD01
 • SD02 ​Jablečný sen

  Lehký vanilkový piškot střídající se s jablečnou vrstvou. Jablečná vrstva obsahuje celé kousky těch nejlepších šťavnatých a sladkých jablek. Nahoře je dort ozdoben vynikající šlehačkou.

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD02
 • SD03 ​Dort Jahodové pokušení

  Tento dortík je složen z vanilkového piškotu, který je naplněn jahodovou marmeládou. Prostřední vrstvu tvoří kousky čerstvých jahod v želé a úplně nahoře je vrstva nadýchané jahodové šlehačky. Celý dort je pak ozdoben čerstvými jahodami.

  Pruměr dortu 25 cm, cena dle sezóny jahod 280 - 300 Kč

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD03
 • SD04 ​Dort Jahody se smetanou

  Dortík tvoří vanilko-jahodový korpus plněný jahodovou marmeládou, smetanovo-želatinová vrstva a
  nakonec jahody polévané želatinou. Dort je ozdoben šlehačkou a jahodami v čokoládě.

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD04
 • SD05 Dort Jahody v sezóně

  Tento sezóní dortík je vyroben z česrtvých jahod. Základ dortu tvoří vanilkový piškot, na kterém je vrstva čerstvých jahod v želatině. Vrchní vrstvu dortu tvoří lehká jemná šlehačka. Dort je po obvodu ozdoben oplatkovými tyčinkami.

  Pruměr dortu 25 cm, cena dle sezóny jahod 330 - 350 Kč

  Cena: 700,00 Kč
  Informace: SD05
 • SD06 Ořechový vánek

  Tento dortík tvoří ořechový korpus plněný smetanovým želé. Vršek dortu tvoří vrstva jemné nadýchané šlehačky, která je nakonec posypána ořechy. V dortíku se mísí plné ořechové chutě s lehkou šlehačkou.

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD06
 • SD07 ​Mandarinkové osvěžení

  Základ dortu tvoří nadýchaný vanilkový piškot, který je naplněný smetanovo-želatinovou vrstvou . Na piškotu je pak vrstva mandarinek v želatině a úplně nahoře je velká vrstva lehounké šlehačky. Dortík je ozdoben kousky mandarinek a po obvodu obalen praženými mandlemi. 

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD07
 • SD08 Dort Kiwi

  Základ dortu tvoří vanilkový piškot, na kterém je vrstva kiwi želé, vrchní vrstvu tvoří šlehačka ozdobená plátky kiwi. Kiwi dortík je velmi osvěžující, avšak ne kyselý.

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD08
 • SD09 Dort Stracciatella

  Dort Stracciatella je vyroben z vanilkového piškotu s kousky čokolády, uprostřed je vrstva smetanového želé a nahoře šlehačka s kousky jemné čokolády. 

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD09
 • SD10 Dort čokoládové pokušení

  Základ tohoto čokoládového dortíku tvoří kakaový korpus naplněný směsí z lesního ovoce. Na korpusu je vrstva čokoládové šlehačky a celý dort je pak ozdoben klasickou šlehačkou s čokoládovými ozdobami.

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD10
 • SD11 Meruňkový dort

  Meruňkový dort tvoří vanilkový korpus plněný meruňkovou marmeládou s vysokým podílem ovoce (70% ovoce). Na piškotu je vrstva smetanového želé a na ní meruňkové želé. Poslední vrstvu tvoří lehká šlehačka ozdobená kousky meruněk.

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD11
 • SD12 Dort Cafe Latte

  Základem tohoto dortíku je vanilkovo-kávový korpus plněný meruňovou marmeládou. Na korpusu je poctivá vrstva želatiny cafe latte a nahoře vrstva šlehačky. Celý dort je ozdoben vymodelovanými kávovými zrny, která jsou vyrobena z kávové hmoty a máčená v čokoládě.

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD12
 • SD13 Borůvkový dort

  Boruvkový dort je vyroben z vanilkového korpusu naplněného borůvkovou směsí. Na koprusu je vrstva borůvkové želatiny a celý dort je ozdoben lehkou šlehačkou.

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD13
 • SD14 Pistaciový dort

  Pistaciový dort je vyroben z vanilkovo-ořechového piškotu, který je naplněn vrstvou pařížské šlehačky. Nahoře je celý dort potřen silnou vrstvou šlehačky s lahodnou pistaciovou příchutí a posypán kousky čokolády.

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 600,00 Kč
  Informace: SD14
 • D01 Rafaelo dortík

  Tento dortík je vyroben z kokosového piškotu a naplněn lehkým rafaelo krémem. Celý dort je pak obalen kokosem a ozdoben rafaelo kuličkami s mandlí. Dort je možné dodat buď v celku nebo nařezaný na jednotlivé kousky.

  Pruměr dortu 25 cm

  Cena: 700,00 Kč
  Informace: D01